Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono podrobione zegarki warte 700 tysięcy złotych

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna, podczas patrolu na terenie Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej, ujawnili i zabezpieczyli 266 podrobionych zegarków imitujących znane światowe marki. Szacunkowa wartość oryginalnej biżuterii to niemal 700 tysięcy złotych. Za wprowadzanie do obrotu produktów z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podczas wczorajszej służby, funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, ujawnili 266 zegarków z zastrzeżonym znakiem towarowym. „Markowe” zegarki z logo najlepszych światowych firm znajdowały się w jednym ze stoisk na terenie Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

Szacunkowa wartość zabezpieczonych zegarków, jeżeli byłyby one oryginalne, to niemal 700 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli podrobiony towar, a wobec 38-letniej właścicielki stoiska będzie teraz prowadzone postępowanie z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej.

Za wprowadzanie do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(KSP / ms)

  • Zabezpieczone zegarki
  • Zabezpieczone zegarki
  • Zabezpieczone zegarki

Film Zabezpieczono podrobione zegarki warte 700 tysięcy złotych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczono podrobione zegarki warte 700 tysięcy złotych (format flv - rozmiar 9.54 MB)

Powrót na górę strony