Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawców napadu na bank

Data publikacji 27.01.2016

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP w ramach śledztwa nadzorowanego przez prokuraturę na Ochocie poszukują mężczyzn, którzy 20 stycznia 2016 r. około godziny 17:40 pojawili się przed placówką bankową przy ul. Racławickiej. Jeden z mężczyzn wszedł do oddziału z przedmiotem przypominającym broń palną i sterroryzował pracownicę banku oraz jedną z klientek, która wypłacała w tym czasie pieniądze.

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP w ramach śledztwa nadzorowanego przez prokuraturę na Ochocie poszukują mężczyzn, którzy 20 stycznia 2016 r. około godziny 17:40 pojawili się przed placówką bankową przy ul. Racławickiej. Jeden z mężczyzn wszedł do oddziału i przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzował pracownicę banku oraz jedną z klientek, która wypłacała w tym czasie pieniądze. Mężczyzna wyrwał część kwoty z rąk kasjerki. Napastnik upuścił w tym czasie przedmiot przypominający broń i pomimo próby odzyskania pieniędzy przez kasjerkę, wyszedł z banku, po czym oddalił się wraz z drugim mężczyzną w kierunku ul. Żwirki i Wigury.

Policjanci pracujący nad sprawą, za zgodą prokuratora, udostępnili zdjęcia mężczyzn.

Rysopisy:

Pierwszy mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost około 175cm, szczupła sylwetka, brak włosów. Mężczyzna był ubrany w pikowaną kurtkę koloru ciemnego o długosci 3/4, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, czarne rękawiczki i sportowe buty z charakterystyczną jasną podeszwą.

Drugi mężczyzna stojący przed bankiem: wzrost około175-180 cm, szczupła budowa ciała. Był ubrany w ciemną kurtkę lub bluzę z kapturem założonym na głowę, spodnie i buty koloru ciemnego.

Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn przedstawionch na zdjęciach o kontakt telefoniczny z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 22-60-365-59 w godz 8.00 - 21.00 od poniedziałku do piątku lub całodobowo na numer alarmowy 997.

KSP / ig

Film Poszukujemy sprawców napadu na bank

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Poszukujemy sprawców napadu na bank (format flv - rozmiar 756.49 KB)

Powrót na górę strony