Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera

Data publikacji 02.02.2016

Bolesławieccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, w tym pasera, podejrzanych o szereg przestępstw przeciwko mieniu. Zatrzymani mają na swoim koncie kradzież m. in. akumulatorów oraz elektronarzędzi, a straty jakie spowodowali sięgają blisko 15 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o to, że kilka godzin wcześniej włamali się i ukradli 2 akumulatory. Po sprawdzeniu pomieszczeń zajmowanych przez podejrzanych policjanci odzyskali skradzione mienie.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mają na swoim koncie dwa kolejne przestępstwa, do których doszło kilka dni wcześniej. 24 i 32-latek dodatkowo usłyszeli zarzuty kradzieży akumulatorów z koparki oraz włamania do warsztatu i kradzieży m. in. elektronarzędzi. Łącznie straty powstałe w wyniku tych zdarzeń oszacowano na blisko 15 tysięcy złotych.

Dodatkowo policjanci ustalili pasera, 42-letniego mieszkańca gminy Warta Bolesławiecka, w mieszkaniu którego ujawniono elektronarzędzia pochodzące z włamania do warsztatu.

Obecnie trwają czynności zmierzające do odzyskania pozostałych przedmiotów utraconych w wyniku przestępstw. Funkcjonariusze sprawdzają także, czy podejrzani nie mają na swoim koncie jeszcze innych przestępstw.

KWP we Wrocławiu / ig

  • Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera #1
  • Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera #2
  • Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera #3

Film Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera

Pobierz plik Policjanci zatrzymali złodzieja i pasera (format mp4 - rozmiar 20.14 MB)

Powrót na górę strony