Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany 12 listami gończymi

Data publikacji 05.02.2016

Policyjni „poszukiwacze” z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali bydgoszczanina poszukiwanego 12 listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami ponad pół roku. 28-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata.

Pracę nad poszukiwaniami mężczyzny funkcjonariusze zaczęli ponad pół roku temu. Wówczas otrzymali pierwsze listy gończe, które jeden po drugim zaczęły spływać do ich wydziału. Bydgoszczanin poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże i włamania.

Przez ten czas ukrywał się przed policjantami, aż do wczoraj (04.02.2016). Funkcjonariusze namierzyli go przed południem w jednej z kamienic przy ulicy Koronowskiej w Bydgoszczy. Zaskoczony mężczyzna próbował zmylić mundurowych podając fałszywe dane osobowe. Kryminalni nie dali się oszukać, ponieważ dokładnie znali jego rysopis.

28-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu, gdzie został przesłuchany na okoliczność podawania fałszywych danych. Finał tej sprawy zostanie rozstrzygnięty w sądzie.

Zatrzymany trafił już za kratki zakładu karnego. Tam spędzi następne kilka lat.

(KWP w Bydgoszczy / ak)

Powrót na górę strony
Polska Policja