Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na pracownicę baru

Data publikacji 15.02.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu poszukują mężczyzny, który napadł na pracownicę baru w miejscowości Wielkie Rychnowo. Napastnik zwabił podstępem kobietę do toalety, uderzył i skrępował, a następnie skradł gotówkę i uciekł. Prowadzący sprawę publikują nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest poszukiwany i apelują do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę, z prośbą o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Policją.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (11.02.br.) około godziny 13.00 w barze na terenie miejscowości Wielkie Rychnowo w gminie Kowalewo Pomorskie, powiecie Golub-Dobrzyń. Nieznany sprawca wszedł do baru gastronomicznego, gdzie zamówił posiłek. Po chwili udał się do łazienki i tam podstępem zwabił 38-letnią pracownicę. Po wejściu kobiety do pomieszczenia uderzył ją, a następnie skrępował. Mężczyzna wykorzystując fakt, że w lokalu nie było innych klientów, skradł z baru pieniądze i odjechał. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu publikują nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest napastnik.

Śledczy apelują do wszystkich, którzy rozpoznają  osobę widoczną na nagraniu, bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy, z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Piłsudskiego 19 lub telefonicznie pod nr tel. (56) 682 3200, 112 lub 997.
 
Wszystkim rozmówcom policjanci gwarantują anonimowość!

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film Poszukiwany sprawca napadu na pracownicę baru

Pobierz plik Poszukiwany sprawca napadu na pracownicę baru (format mp4 - rozmiar 3.84 MB)

Powrót na górę strony