Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szukał go Interpol i rosyjska policja - 32-letni podejrzany zatrzymany dzięki chełmskim kryminalnym

Data publikacji 23.02.2016

Chełmscy kryminalni zatrzymali 32-letniego obywatela Rosji. Mężczyzna, który na swoim koncie ma przestępstwa na tle seksualnym, poszukiwany był przez Interpol oraz rosyjską policję. Jak się okazało, podejrzany ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. Był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, nie stawiał oporu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury.

Do zatrzymania podejrzanego doszło wczoraj, 22.02.br., w miejscowości Wierzbica. 32-letni obywatel Rosji, Magomed M., poszukiwany był przez rosyjskich stróżów prawa i Interpol. Mężczyzna dopuścił się przestępstw na tle seksualnym, za które został skazany na karę pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 32-latka to efekt współpracy chełmskich policjantów z wydziału kryminalnego z oficerem łącznikowym oraz Interpolem. To właśnie stamtąd funkcjonariusze otrzymali informację, że poszukiwany może przebywać na terenie powiatu chełmskiego. Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. Był zaskoczony wizytą policjantów, nie stawiał oporu, nie próbował też ucieczki.

Dzisiaj 32-latek zostanie doprowadzony do Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie z siedzibą w Chełmie, gdzie będą wykonywane dalsze czynności z jego udziałem.

(KWP w Lublinie / mw)

Film Szukał go Interpol i rosyjska policja - 32-letni podejrzany zatrzymany dzięki chełmskim kryminalnym

Pobierz plik Szukał go Interpol i rosyjska policja - 32-letni podejrzany zatrzymany dzięki chełmskim kryminalnym (format mp4 - rozmiar 6.25 MB)

Powrót na górę strony