Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mecz charytatywny Pectus vs. Policja

Data publikacji 29.02.2016

W hali sportowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach rozegrany został mecz charytatywny piłki nożnej. Do wspólnej rywalizacji reprezentację Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zaprosił zespół Pectus. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przekazany został na zakup pompy insulinowej dla mieszkanki gminy Łomianki.

To kolejna akcja charytatywna obudowana w zmagania sportowe.10 grudnia 2015 roku zespół Pectus rozegrał mecz charytatywny z zespołem Enej. Dochód ze sprzedaży biletów został przeznaczony dla niepełnej rodziny wielodzietnej z Łomianek na remont spalonego dachu.

Tym razem do wspólnej rywalizacji artyści zaprosili reprezentację Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. W piątek, w hali sportowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach, rozegrany został mecz charytatywny piłki nożnej Pectus vs. Policja. Drużynę mundurowych poprowadził Komendant Powiatowy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego podinspektor Tomasz Szachowski.

Choć mecz zakończył się wynikiem - 14:2 dla gospodarzy, to nie było w nim przegranych, bo nie wynik był tu najważniejszy, ale charytatywny cel spotkania. Także i teraz sport miał pomóc w zebraniu funduszy. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przekazany został na zakup pompy insulinowej dla mieszkanki gminy Łomianki.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję charytatywną.

(KSP / ak)

  • Mecz charytatywny zespół Pectus vs. Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawa Zachodnia #2
  • Mecz charytatywny zespół Pectus vs. Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawa Zachodnia #1
  • Mecz charytatywny zespół Pectus vs. Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawa Zachodnia #3
Powrót na górę strony