Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie i groźby wobec byłej żony

Data publikacji 03.03.2016

Radziejowscy policjanci zatrzymali 50-latka, który jest podejrzany o znęcanie się i groźby pozbawienia życia wobec byłej żony. Sprawca decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Wczoraj (2.03.16) radziejowski sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz nadzorującego sprawę prokuratora i zadecydował, że 50-letni mieszkaniec gminy Osięciny trafi tymczasowo do aresztu na 3 miesiące. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów znęcania się oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia byłej żony, a także kierowania autem pomimo sądowego zakazu.

Mężczyzna został zatrzymany przez radziejowskich policjantów w niedzielę (28.02.16), wieczorem po kolejnej interwencji. Jak ustalili funkcjonariusze, 50-latek znęcał się psychicznie od dłuższego czasu. Mężczyzna, zwłaszcza po alkoholu, wszczynał awantury domowe, w trakcie których używał wulgaryzmów wobec byłej żony, wielokrotnie groził jej pozbawieniem życia, niepokoił, wyrzucał z domu.

Zatrzymany trafił na trzy miesiące do aresztu śledczego, gdzie będzie oczekiwał na rozprawę. O wysokości kary zdecyduje sąd.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Film Areszt za znęcanie i groźby wobec byłej żony

Pobierz plik Areszt za znęcanie i groźby wobec byłej żony (format mp4 - rozmiar 17.73 MB)

Powrót na górę strony