Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przechwycili blisko 4 tys. porcji narkotyków i zatrzymali 2 osoby

Data publikacji 29.03.2016

Bolesławieccy policjanci prowadząc działania wymierzone przeciwko osobom zajmującym się przestępczością narkotykową zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy są podejrzani o posiadanie i udzielanie środków odurzających. W trakcie sprawdzania zajmowanych przez nich pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili blisko 4 tys. porcji metamfetaminy i marihuany oraz inne środki psychotropowe. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Teraz może im grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej komendy w wyniku działań operacyjnych zatrzymali kobietę i mężczyznę w wieku 40 i 25 lat, podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W wyniku sprawdzenia samochodu, którym poruszał się 25-letni bolesławianin oraz pomieszczeń mieszkalnych i garaży zajmowanych przez parę funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju środki odurzające. Łącznie zabezpieczono blisko 4 tys. porcji handlowych metamfetaminy i marihuany, a także ekstazy oraz amfetaminę.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Oboje odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, a mężczyzna dodatkowo za udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Może im grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Zatrzymany prowadzony przez policjantów
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
Powrót na górę strony