Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziono zaginionego 47-latka

Data publikacji 30.03.2016

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 47-letniego mieszkańca gminy Jawornik Polski. Akcję poszukiwawczą prowadzili wspólnie policjanci z Przeworska i Kańczugi oraz strażacy ochotnicy. Mężczyzna został odnaleziony i trafił do szpitala.

Wczoraj, 29.03.br., przed południem, mieszkanka gminy Jawornik Polski zgłosiła zaginięcie swojego 47-letniego syna. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna od kilku lat leczy się, a wczoraj poczuł się gorzej i rodzina postanowiła wezwać karetkę pogotowia. Kiedy karetka odjechała 47-latek nagle wyszedł z domu. Gdy nie wracał zaniepokojona matka powiadomiła policję.

Na miejsce, z którego oddalił się mężczyzna, natychmiast skierowano policjantów. Do poszukiwań użyto psa służbowego. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło łącznie kilkudziesięciu policjantów z Przeworska i Kańczugi. Funkcjonariuszy czynnie wspierali również strażacy ochotnicy.

Tuż przed 20. kańczuccy policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego. Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość 47- letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, którego lekarz zdecydował o umieszczeniu mężczyzny w szpitalu.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony