Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań w Chełmnie

Data publikacji 31.03.2016

Policjanci z Chełmna, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znalazł wczoraj w mieszkaniu brat jednego z nich. Lekarz wezwany na miejsce wykluczył udział innych osób w zdarzeniu. Na dziś zaplanowane zostały sekcje, których wyniki najprawdopodobniej pozwolą wstępnie określić przyczynę zgonu.

Wczoraj (30.03.16), tuż po południu, dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał informację od mieszkańca Chełmna, że w mieszkaniu przy ulicy Toruńskiej znalazł zwłoki swojego brata oraz jego kolegi. Pod wskazany adres dyżurny natychmiast skierował służby ratunkowe oraz policjantów. O zdarzeniu poinformował również prokuratora rejonowego, który po przybyciu do mieszkania nadzorował czynności dochodzeniowo-śledcze. Lekarz wezwany na miejsce stwierdził zgon obu mężczyzn oraz wykluczył udział innych osób. Strażacy, po dokonaniu pomiarów, wykluczyli również, aby mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. Mieszkanie nie posiadało żadnych śladów włamania.

Na polecenie prokuratora zwłoki 50 i 59-latka zostały zabezpieczone do badań. Zaplanowane na dziś sekcje zwłok obu mężczyzn najprawdopodobniej pozwolą wstępnie określić przyczynę zgonu

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Powrót na górę strony