Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczona znaczna ilość amfetaminy

Data publikacji 05.04.2016

Stołeczni policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców zabezpieczyli ponad 650 porcji amfetaminy. Narkotyki ukryte były w piwnicy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie za ich posiadanie. 31-latek usłyszał już zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców ustalili, że 31-letni mieszkaniec Pragi Południe  może posiadać większą ilość środków odurzających. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że narkotyki mogą być ukryte w piwnicy, w miejscu jego zamieszkania.

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę gdy wsiadał do samochodu zaparkowanego w pobliżu miejsca zamieszkania. Kiedy udali się z nim do pomieszczenia piwnicznego, w jednej z szafek znaleźli dwa pojemniki z białym proszkiem oraz elektroniczne wagi.

Policjanci przewieźli mężczyznę do komendy. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 650 gramów amfetaminy. Piotr J. usłyszał już w prokuraturze zarzut. 31-latek jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

(KSP / mm)

  • zatrzymany pseudokibic
  • pojemniki z białym proszkiem
  • wagi elektroniczne
Powrót na górę strony