Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podróbki o wartości ponad 350 tys. zł nie trafią na rynek

Data publikacji 11.04.2016

Dzięki czynnościom zrealizowanym przez policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą z komendy na Woli zabezpieczono towar, którego wartość szacunkowa wynosi ponad 350 tys. zł. Zabezpieczone ubrania i galanteria okazały się podróbkami, bezprawnie opatrzonymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw gospodarczych zabezpieczyli towar w sklepie na terenie dzielnicy. Funkcjonariusze działali na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Policjanci podejrzewali, że znaki i nazwa zastrzeżona przez producenta znajdująca się na odzieży, została użyta bezprawnie. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że odzież sprzedawana w sklepie ma zastrzeżone znaki towarowe. Oferowane do sprzedaży kurtki, sukienki, okulary, szaliki i inne rzeczy nie miały nic wspólnego z oryginałami.

Policjanci zabezpieczyli towar o wartości ponad 350 tys.zł. Zabezpieczona odzież nie trafi do klientów. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KSP /dk)

  • podrobiony towar
  • podrobiony towar
  • podrobiony towar
Powrót na górę strony