Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Grand Prix Gór Świętokrzyskich” z policjantami

Data publikacji 20.04.2016

W minioną sobotę odbył się pierwszy z sześciu etapów sportowej imprezy pn. „Grand Prix Gór Świętokrzyskich”, w której uczestniczyła sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie. Nasza biegaczka zdobyła drugie miejsce w biegu na dystansie 12 kilometrów.

„Grand Prix Gór Świętokrzyskich” to impreza zorganizowana dla miłośników sportu. Biegi odbędą się w 7 miastach województwa świętokrzyskiego i jak sama nazwa wskazuje ich trasy prowadzą po górskich odcinakach. Uczestnicy będą zmagać się z różnie ukształtowanym terenem, przewyższeniami dochodzącymi do kilkuset metrów oraz dystansem o długości od 10 do 22 kilometrów. Po ukończeniu ostatniego biegu, który odbędzie się w 17 września br., na terenie gminy Masłów, zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii kobiet oraz mężczyzn. O miano najlepszej biegaczki będzie ubiegać się sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie.  

W miniony weekend, 16-17.04.br., w Daleszycach, odbył się pierwszy z siedmiu etapów „Grand Prix Gór Świętokrzyskich”. Trasa o długości 12 kilometrów rozpoczęła się na miejskim rynku i prowadziła po piaszczystych oraz błotnistych leśnych ścieżkach. Spośród 50 uczestników z czasem 56 minut oraz 6 sekund na drugim miejscu w swojej kategorii uklasyfikowała sierż. szt. Katarzyna Wójcik.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

(KSP Kielce / mm)

  • biegaczka przekracza linię mety
  • biegaczka uhonorowana medalem
Powrót na górę strony