Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrz w wyciskaniu sztangi

Data publikacji 21.04.2016

W minioną sobotę (16 kwietnia) w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Nadkom. Jarosław Bastek w kategorii OPEN WETERAN był bezkonkurencyjny.

16 kwietnia br. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Mistrzostwa Polski rozegrane zostały w 7 kategoriach wagowych, natomiast w Mistrzostwach Dzierżoniowa walka o zwycięstwo toczyła się w 8 kategoriach wagowych.

Najlepsi uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci odżywek, suplementów diety, dodatkowo okazałe puchary, medale, dyplomy i nagrody pieniężne.
W Mistrzostwach tych wystartowało łącznie 100 zawodników, a wśród nich z powodzeniem wystartował Komendant Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie, znany już z wcześniejszych sukcesów nadkom. Jarosław Bastek.

W kategrii wiekowej weteran policjant rozpoczął swoje zmagania od ciężaru 190 kg, szybko okazało się, że nie jest to szczyt jego możliwości i w drugiej próbie zawodnik zalicza 200 kg uzyskując w ten sposób tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w kategorii Open Weteran.

Wynik mistrza i kolejny mistrzowski tytuł pokazują, że nadkom. Jarosław Bastek jest w świetnej formie, którą każdego dnia trudną i mozolną pracą utrzymuje pomimo wielu obowiązków na stanowisku komendanta.

Gratulujemy mistrzowi sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy.

(KWP Szczecin /dk)

Powrót na górę strony