Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po służbie odnalazł zaginionego

Data publikacji 21.04.2016

Wczoraj rodzina zgłosiła zaginięcie 45 – letniego mieszkańca Buska – Zdroju. Po raz ostatni widziany był w okolicy miejsca zamieszkania w minioną sobotę. Dzisiaj policjant wracający do domu po zakończonej służbie odnalazł zaginionego.

Do Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju zgłosiła się wczoraj kuzynka 45 – letniego buszczanina. Zaniepokojona jego nieobecnością zgłosiła jego zaginięcie. Po raz ostatni 45 – latek widziany był w minioną sobotę. Od soboty w mieszkaniu sąsiedzi słyszeli tylko szczekającego psa, a nikt nie widział jego właściciela. Do miejsca zamieszkania skierowany został policyjny patrol. Inne patrole sprawdzały szpital, dworzec autobusowy oraz inne miejsca, w których mógłby przebywać zaginiony. Prowadzone wczoraj poszukiwanie nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

Dzisiaj rano, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju st. asp. Tomasz Zwolski wracając po zakończonej służbie do domu, zauważył idącego drogą zaginionego 45 – latka. Zabrał go do swojego samochodu i przewiózł do buskiej komendy. Po zbadaniu go przez lekarza, mężczyzna cały i zdrowy udał się do swojego miejsca zamieszkania.    

(KWP w Kielcach / ms)

Powrót na górę strony
Polska Policja