Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przejęli prawie 6 tys. porcji marihuany

Data publikacji 25.04.2016

Policjanci z Wrocławia przejęli marihuanę, z której można by uzyskać prawie 6 tysięcy porcji gotowego narkotyku. Zatrzymany w tej sprawie został pseudokibic jednej z legnickich drużyn piłkarskich. Trafił do policyjnego aresztu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze Wydziału zajmującego się zwalczaniem Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji  we Wrocławiu w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie przy sobie dużych ilości marihuany. Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w powiecie jaworskim. Policjanci zatrzymali samochód marki renault, należący do pseudokibica jednej z legnickich drużyn piłkarskich. Podczas przeszukania auta, którym kierował 22-letni mieszkaniec Legnicy, funkcjonariusze ujawnili duże ilości marihuany, z których można by uzyskać prawie 6 tysięcy porcji gotowego do sprzedaży narkotyku.

Obecnie policjanci nadal szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również to, czy i na jaką skalę zatrzymany zajmował się ich rozprowadzaniem. Decyzją sądu 22-latek został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Przypomnijmy, że za posiadania znacznych ilości narkotyków grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony
Polska Policja