Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za 3 kilogramy amfetaminy

Data publikacji 25.04.2016

Trzy kilogramy amfetaminy zabezpieczyli toruńscy kryminalni w mieszkaniu 32-latka. Materiał zebrany w trakcie postępowania pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania i udziału w obrocie znaczną ilości narkotyków. Decyzją sądu podejrzany trafił tymczasowo za kraty na 3 miesiące.

W ubiegły piątek (22.04.16) kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali 32-latka, podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze już od pewnego czasu namierzali mężczyznę. Policjanci weszli do jednego mieszkań na Osiedlu Kościuszki, gdzie mieszkał 32-latek. Tam, kryminalni znaleźli foliowe reklamówki wypełnione białym proszkiem. Wstępne testy wykazały, że są to 3 kg amfetaminy. „Właściciel” zakazanych substancji trafił prosto do policyjnej celi. Materiał zebrany w trakcie postępowania pozwolił na przedstawienie mu zarzutów posiadania i udziału w obrocie znaczną ilością środków narkotycznych.

Następnego dnia (23.04.16) policjanci doprowadzili 32-latka do miejscowego sądu. Ten poparł wniosek toruńskich organów ścigania i aresztował go tymczasowo na trzy najbliższe miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i udział w ich obrocie grozi mu do 12 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Film Aresztowany za 3 kilogramy amfetaminy

Pobierz plik Aresztowany za 3 kilogramy amfetaminy (format mp4 - rozmiar 10.57 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja