Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obnażał się w miejscach publicznych – policjanci zatrzymali 21-latka

Data publikacji 26.04.2016

Szczycieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od kilkunastu dni na terenie miasta obnażał się w miejscach publicznych. 21-latek został przesłuchany i usłyszał już zarzuty dopuszczenia się nieobyczajnych wybryków. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje Sąd Rejonowy w Szczytnie.

Wczoraj rano, 25.04.2016 r., dzielnicowy wraz z kryminalnymi szczycieńskiej komendy, działając na podstawie własnych ustaleń i zeznań świadków, zatrzymali młodego mężczyznę, który od pewnego czasu na terenie miasta obnażał się w miejscach publicznych.

Zanim do tego doszło funkcjonariusze przesłuchali osoby pokrzywdzone oraz świadków tych zdarzeń. Typowana przez funkcjonariuszy jako sprawca nieobyczajnych wybryków osoba, potwierdziła się. Zebrane informacje przyczyniły się do szybkiego ustalenia miejsca zamieszkania mężczyzny.

Jak wynika z informacji uzyskanych od naocznych świadków zaistniałych zdarzeń, zachowanie mężczyzny wyczerpywało znamiona wykroczenia przeciwko obyczajności. Zatrzymany przez policjantów 21- latek usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

Policjanci informują, że postępowanie w sprawie nieobyczajnych wybryków nadal trwa. Wszystkie osoby pokrzywdzone jego zachowaniem, a także świadkowie zaistniałych zdarzeń, mogą nadal zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, celem złożenia zeznań.

(KWP Olsztyn / mm)

Powrót na górę strony
Polska Policja