Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany sprawca napadu na bank

Data publikacji 28.04.2016

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad na placówkę bankową. Mężczyzna terroryzując kasjerki przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania gotówki, po czym oddalił się ze skradzionymi pieniędzmi. Decyzją sądu zatrzymany został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z pionu kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie na podstawie zebranych śladów oraz zeznań świadków wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z rozbojem, do ktorego doszło w jednej z placówek bankowych. Typowania okazały się trafne – zatrzymano 51-letniego mężczyznę, mieszkańca jednej z podkrakowskiej miejscowości.

Podejrzany przyznał się do napadu na jedną z placówek bankowych. Mężczyzna terroryzując kasjerki przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania gotówki, po czym oddalił się ze skradzionymi pieniędzmi.

Po ocenie dowodów zebranych przez policjantów, decyzją sądu, na wniosek policji i prokuratury, zatrzymany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony