Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci udaremnili zamiary desperata

Data publikacji 29.04.2016

Żnińscy mundurowi przeszkodzili 27-letniemu desperatowi w realizacji jego przerażającego zamiaru. Gdy policjanci namierzyli mężczyznę był pod wpływem alkoholu. Dlatego najpierw trzeźwiał, a potem trafił pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (28.04.16) w Żninie. To wtedy żnińscy policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która poinformowała, że jej kuzyn (27l.) zatelefonował do niej i miał oświadczyć, że „idzie skończyć swoje życie”. Powodem takiego zachowania mężczyzny miały być kłopoty z alkoholem.

Mundurowi, w oparciu o przekazany przez kobietę rysopis, od razu rozpoczęli poszukiwania desperata na ulicach miasta. Już po niemal 15 minutach 27-latek był w rękach policjantów. Funkcjonariusze namierzyli go na jednej z ulic Żnina.
Jak się okazało, w momencie spotkania z policjantami mężczyzna był pod znacznym działaniem alkoholu, miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym, w pierwszej kolejności, trafił on do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia, a następnie został przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP Bydgoszcz / mm)

Powrót na górę strony