Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzierżoniowski policjant zwycięzcą IV Dolnośląskich Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Myśliwych

Na terenie strzelnicy w Biernacicach odbyły się IV Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Policjantów i innych Służb Mundurowych Myśliwych. Uczestnicy rywalizowali o puchary oraz cenne nagrody rzeczowe w kilku konkurencjach, m.in. strzelaniu do rzutków oraz do makiet imitujących zwierzynę łowną z odległości 100 m. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu - inspektor Arkadiusz Golanowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie - insp. Marek Mitraszewski . Zwycięzcą zawodów okazał się asp. Paweł Pindera z dzierżoniowskiej jednostki.

Na strzelnicy w Biernacicach odbyły się IV Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Myśliwych. Organizatorem były Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Dzierżoniowie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu - inspektor Arkadiusz Golanowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Dzierżoniowie -  insp. Marek Mitraszewski.

Do konkursu stanęło 41 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe z Dolnego Śląska. Zwycięzcą zawodów został asp. Paweł Pindera z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, który zdobył 445 punktów na 500 możliwych. Tegoroczny złoty medalista powrócił na pierwsze miejsce po trzech latach przerwy gdzie na I zawodach również odniósł taki sukces. Drugie miejsce z wynikiem 421 punktów zajął Pan Kamil Afanasjew reprezentujący Służbę Więzienną, a trzecie z takim samym rezultatem pan Paweł Kolbusz reprezentują Komisariat Policji w Kudowie Zdrój.

Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach m.in.: SkeetTrap - strzelanie do rzutków, strzelanie ze 100 m do stałej makiety rogacza i lisa oraz dwie konkurencje parkurowe - strzelanie do rzutków oraz strzelanie do ruchomej makiety zająca oraz dzika. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy z uczestników, pamiątkowe dyplomy oraz cenne rzeczowe nagrody.

Wszyscy miłośnicy oraz sympatycy łowiectwa spędzili czas w miłej, sportowej atmosferze.

(KWP we Wrocławiu / dm)

  • kobieta rozpisuje tabelę z wynikami strzelań
  • zawodnik strzela do rzutek
  • komisja ocenia trafność strzałów
  • wręczanie nagród
  • zwycięzcy turnieju na podium
  • zwycięzcy turnieju
Powrót na górę strony