Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za zabójstwo

Data publikacji 20.06.2016

59-letnia Regina A., mieszkanka powiatu nowodworskiego, trafiła na 3 miesiące do aresztu. Kobieta podejrzana jest o zabójstwo swojego konkubenta. Do tragedii doszło w nocy z 16/17 czerwca br. w jednym z nowodworskich mieszkań. 59-letniej kobiecie śledczy postawili zarzut zabójstwa, za co może jej grozić nawet dożywocie.

Policjanci z nowodworskiej komendy w ubiegły piątek rano, zostali poinformowani, że na ul. Thommee, w jednym z mieszkań, znajduje się mężczyzna bez oznak życia. Funkcjonariusze udali się na miejsce i niestety potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że 61-letni denat ma ranę kłutą w okolicy pleców.

W toku podjętych czynności policjanci zatrzymali 59-letnią Reginę A., konkubinę denata.  Kobieta była pod wpływem alkoholu. W trakcie dalszej pracy dochodzeniowo-śledczej, funkcjonariusze ustalili, że między kobietą a mężczyzna w nocy z 16/17 czerwca doszło do awantury. Wtedy podejrzana miała zadać 61-latkowi cios nożem w okolicę brzucha. Mężczyzna po kilku godzinach zmarł.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie 59-latce zarzutu zabójstwa. Nowodworski sąd, na wniosek miejscowej prokuratury, zastosował wobec Reginy A. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KSP /dk)

Powrót na górę strony