Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

7 raz z rzędu złotoryjska policjantka wywalczyła złoty medal w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Policjantka Anna Ficner z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, członkini lekkoatletycznej kadry Komendanta Głównego Policji, kolejny raz potwierdziła, że nie ma sobie równych, zdobywając po raz siódmy z rzędu najwyższe podium w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów. To kolejny sukces sportowy na koncie utytułowanej funkcjonariuszki.

W dniach 25 - 26 czerwca 2016 r. w Złotoryi odbył się jeden z najtrudniejszych biegów ekstremalnych w Polsce. W kolejnej już edycji Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów pod hasłem "Szczęśliwa Siódemka", wystartowała sierż. Anna Ficner z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

W sobotę zawodnicy sprawdzali swoje siły w triathlonie oraz biegu na 7 km. W niedzielę natomiast odbył się bieg główny na 13 km. Bieg ten charakteryzował się licznymi przeszkodami naturalnymi, jaki i sztucznymi. Każdy z zawodników musiał wykazać się bardzo dobrym przygotowaniem kondycyjnym oraz dużą sprawnością fizyczną.

Policjantce ze Złotoryi Annie Ficner nie przeszkadzało błoto, rowy melioracyjne, trzęsawisko, czy też strome podbiegi. Po raz siódmy z rzędu stanęła ona na najwyższym stopniu podium.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP Wrocław / mm)

  • policjantka na trasie biegu - wodospad
  • zwyciężczyni z nagrodą
Powrót na górę strony