Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas treningu zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 30.06.2016

22-letniego poszukiwanego zatrzymał krośnieński policjant przebywający na wolnym po służbie. Funkcjonariusz podczas treningu biegowego zauważył mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krośnie do odbycia kary. Po skutecznym zatrzymaniu, mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj po południu, w czasie wolnym od służby post. Piotr Bobola z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, zauważył na jednej z krośnieńskich ulic poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariusz był w trakcie treningu biegowego i nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. Policjant nie mógł poinformować dyżurnego jednostki o podjętej interwencji, więc wraz z poszukiwanym pieszo udał się do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Zatrzymany 22-latek został osadzony w policyjnym areszcie.

Posterunkowy Piotr Bobola kolejny raz wykazał się profesjonalizmem i sprawnością fizyczną. W ubiegłym tygodniu wraz ze st. sierż. Michałem Torbą zdobył drugie miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu "Patrol Roku 2016”. Obaj krośnieńscy policjanci, razem z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie będą reprezentowali garnizon podkarpacki w krajowym finale, który we wrześniu odbędzie się w Szkole Policji w Słupsku.

Gratulujemy postawy i życzymy policjantom sukcesów.

(KWP Rzeszów / mm)
 

  • post. Piotr Bobola w mundurze ćwiczebnym
  • Post. Piotr Bobola i st. sierż. Michał Torba odbierają gratulacje od przełożonego
  • policjanci z przełożonym
Powrót na górę strony
Polska Policja