Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali samochód i zatrzymali 4 osoby w związku z kradzieżą pojazdu

Data publikacji 01.07.2016

Wszystko zaczęło się od skradzionego pojazdu ujawnionego przez policjantów w jednej z małych miejscowości pod Chojnowem. Funkcjonariusze z powiatu legnickiego zatrzymali tam trzy osoby, podejrzane o związek z tym przestępstwem. Następnie dotarli do mężczyzny, który świadomie zakupił skradziony pojazd, a także posiadał ponad 300 porcji środków odurzających. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje teraz sąd.

Policjanci z powiatu legnickiego prowadząc działania operacyjne zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 24 do 35 lat, podejrzanych o kradzież osobowego audi. Realizując dalsze czynności w tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca Legnicy, który jak się później okazało, świadomie zakupił skradziony pojazd. W wyniku przeszukań rzeczy osobistych mężczyzny oraz jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli ponad 320 porcji metamfetaminy i marihuany, a także tabletki ekstazy i przedmioty służące do podziału narkotyków na porcje.

Policjanci udowodnili również, że mężczyzna zajmował się ich rozprowadzaniem i przedstawili mu zarzuty związane z handlem i posiadaniem narkotyków oraz paserstwem. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Odzyskany przez policjantów samochód trafił już do właściciela, a mężczyźni podejrzani o związek z jego kradzieżą odpowiedzą teraz przed sądem. 

(KWP Wrocław / mm)

 

  • kryształy narkotyków
  • susz marihuany w workach
  • odzyskane auto
Powrót na górę strony