Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przedstawiciele mediów rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu

Najlepiej strzelającym dziennikarzem okazał się Pan Paweł Misiak i to on zwyciężył w XV Turnieju Strzeleckim Dziennikarzy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Na drugim miejscu uplasował się Pan Piotr Wrona, a trzecią finalistką okazała się Pani Aneta Skomorowska.

V Turniej Strzelecki dla Dziennikarzy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu rozegrał się na strzelnicy w Grudzicach. Uczestnicy – opolscy dziennikarze i przedstawiciele mediów, rywalizowali, strzelając z pistoletu Walter P99. Podczas turnieju uczestnicy mieli do pokonania bieg na wyznaczone stanowiska strzeleckie, a następnie oddanie po 10 strzałów do dwóch tarcz, znajdujących się w odległości 10 i 15 metrów.

Bezkonkurencyjnym dziennikarzem okazał się Pan Paweł Misiak, uzyskując tym samym 181 punktów. II miejsce wystrzelał Pan Piotr Wrona z wynikiem 118 punktów, a  III miejsce Pani Aneta Skomorowska uzyskując 117 punktów.

Nagrody wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta. Pan Komendant pogratulował wszystkim uczestnikom. Insp. Kaleta był pod wrażeniem wysokiego poziomu turnieju.

(KWP w Opolu / ms)

Powrót na górę strony