Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna infolinia o utrudnieniach w ruchu drogowym

Data publikacji 12.07.2016

Dzisiaj od godziny 9.00 w Komendzie Stołecznej Policji uruchomiona została specjalna infolinia o utrudnieniach w ruchu drogowym. Pod numerem telefonu 22 603 80 38 zarówno warszawiacy, jak i wszyscy ci, którzy odwiedzą w tym czasie stolicę, mogą dowiedzieć się o bieżących utrudnieniach i zmianach w związku z odbywającym się w Warszawie wyścigiem kolarskim Tour de Pologne.

Specjalny numer policyjnej infolinii obsługiwany jest w Komendzie Stołecznej Policji, gdzie na bieżąco wpływają informacje o utrudnieniach związanych z wyścigiem.

INFOLINIA 22 603 80 38

Policjanci, dysponujący aktualnymi informacjami, będą odpowiadali na pytania dotyczące bieżącej organizacji ruchu w Warszawie oraz ewentualnych czasowych wyłączeniach z ruchu ciągów komunikacyjnych.

Zachęcamy również do korzystania z naszego profilu na facebooku, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje o utrudnieniach związanych z wyścigiem.

Szczegółowe informacje o organizacji ruchu w Warszawie dostępne są na stronie internetowej Miasta Stołecznego Warszawa:  Tour de Pologne w Warszawie ►

(KSP / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja