Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namierzeni z beczką piwa

Data publikacji 08.08.2016

Obsługa miejskiego monitoringu namierzyła dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. 54 i 53-latek ukradli dwie beczki z piwem z pobliskiego lokalu. Patrol z bydgoskiego Szwederowa zatrzymał ich, gdy maskowali łup. Obaj byli pijani.

Do zdarzenia doszło w piątek (05.08.2016) rano, wówczas pracownicy straży miejskiej zaobserwowali na ulicy Krętej dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ukryć metalową beczkę z piwem. Z obserwacji wynikało, że osoby te znajdują się pod znacznym wpływem alkoholu. Co więcej, po ich zachowaniu można było wnioskować, że beczka ta została najprawdopodobniej skradziona z pobliskiego lokalu. Mężczyźni próbowali ją ukryć w zieleni znajdującej się pomiędzy chodnikiem a budynkiem.

O tej sytuacji został powiadomiony dyżurny bydgoskiej policji, który na miejsce wysłał patrol. Tam policjanci zobaczyli 54 i 53-latka w trakcie maskowania łupu. Na miejscu okazało się, że ukradli dwie beczki. Jedna z nich była już schowana w zieleni kilka metrów dalej. Obaj zostali zatrzymani i dowiezieni do policyjnego aresztu. Byli pijani, mieli około dwóch promili alkoholu w organizmie. Śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili im zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP Bydgoszcz /dk)

Film Namierzeni z beczką piwa

Opis filmu: Namierzeni z beczką piwa

Pobierz plik Namierzeni z beczką piwa (format mp4 - rozmiar 21.43 MB)

Powrót na górę strony