Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 6 listami gończymi

Data publikacji 11.08.2016

Przez kilka lat ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości podróżował po całym kraju. Wczoraj, 10 sierpnia br., policjanci wydziału kryminalnego wadowickiej i andrychowskiej Policji zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn w wieku 24 i 31 lat. Mężczyźni trafili do jednego z zakładów karnych.

Do policjantów wpływały informację, że na ich terenie może znajdować się mężczyzna, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Ustalenia mundurowych doprowadziły do 24-letniego mieszkańca Bieska-Białej. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest sześcioma listami gończymi przez śląskich policjantów do odbycia zasądzonej kary 4 lat i 6 miesięcy za liczne kradzieże i kradzieże z włamaniami.

Zatrzymany był poszukiwany od kilku lat na terenie całego kraju. Mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu podróżując po całym kraju, chcąc tym zmylić policjantów.

W miejscu pobytu poszukiwanego 24-latka policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę. Okazało się, że 31-latek również ukrywał się przed organami ścigania z powodu zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do jednego z zakładów karnych.

(KWP Kraków /dk)

 

Powrót na górę strony