Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali kobietę – odnaleziona przy torach kolejowych próbowała targnąć się na własne życie

Data publikacji 13.08.2016

Kilkugodzinne poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Policjanci z powiatu wrocławskiego odnaleźli kobietę, która wyszła z domu, chcąc popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze odnaleźli ją leżącą przy torach kolejowych, biegnących wśród pól. Wcześniej odnaleziono jej rower i fragmenty odzieży. Kobieta został przewieziona do szpitala, gdzie dalej zajęli się nią lekarze.

Policjanci z komisariatu w Kątach Wrocławskich, w wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych, uratowali kobietę, która planowała targnąć się na własne życie. Pomoc przyszła na czas. O zaginięciu, funkcjonariuszy powiadomiła rodzina.

Do zdarzenia doszło około południa. Policjanci otrzymali informację, że kilka godzin wcześniej kobieta wyszła z domu, zabrała rower i do chwili zgłoszenia nie wróciła do miejsca zamieszkania. Nie kontaktowała się też z nikim z rodziny. Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta może próbować się targnąć na własne życie.

Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali m.in. różne miejsca, gdzie kobieta mogła się znajdować, okolice miejscowości, gdzie mieszka poszukiwana, teren przyległy do Zalewu Mietkowskiego, czy też szpitale.

Po kilku godzinach, w pobliżu mostu kolejowego, kilkaset metrów od miejscowości, odnaleziono rower kobiety i elementy jej odzieży. Chwilę później, idąc tropem, policjanci odnaleźli poszukiwaną, leżącą przy torach kolejowych, biegnących wśród pól. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe.

W rozmowie z kobietą, stwierdziła ona, że chciała popełnić samobójstwo. Odnaleziona, została przewieziona do szpitala specjalistycznego, gdzie dalej zajęli się już nią lekarze.

(KWP Wrocław / mm)

Powrót na górę strony