Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione koparki warte 100 tys. euro

Data publikacji 17.08.2016

Sulęcińscy policjanci dzięki szybkiej reakcji odzyskali sprzęt budowlany skradziony kilka dni wcześniej na terenie Niemiec. Dzięki temu dwie koparki warte około 100 tys. euro już niedługo wrócą do właściciela.

We wtorek 12 sierpnia sulęcińscy policjanci dotarli do informacji dotyczących skradzionych koparek. Kiedy sprawdzali miejsce, w którym maszyny mogą się znajdować, ich uwagę  przykuł samochód ciężarowy. Policjanci od razu nabrali podejrzeń, że ładunek jaki się na nim znajduje jest nielegalny. Szybko okazało się, że mieli rację. W skrzyniach załadowczych mundurowi ujawnili dwie koparki marki Komatsu. Po sprawdzeniu pojazdów okazało się, że zostały skradzione na terenie Niemiec. Dalsza praca pozwoliła na ustalenie, że odnalezione koparki są warte około 100 tys. euro. Po wykonaniu wszystkich czynności pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Dzięki szybkiej reakcji dyżurnego oraz profesjonalizmowi pozostałych policjantów z Sulęcina sprzęt budowlany warty około 100 tys. euro, już kilka dni po kradzieży został odzyskany. Teraz wróci do właściciela. Mundurowi pracują, aby dotrzeć do osób odpowiedzialnych za jego kradzież.

(KWP Gorzów Wlkp. / zw)

  • Odzyskana koparka.
  • Odzyskana koparka.
  • Odzyskana koparka.
Powrót na górę strony