Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany 39-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem

Data publikacji 22.08.2016

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym spędzi 39-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 38-letniego mężczyzny oraz usiłowanie zabójstwa kobiety. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W miniony piątek (19 sierpnia 2016 r.) po godzinie 7.00 kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że w piwnicy jednego z budynków wielorodzinnych w Korszach znaleziono ciało mężczyzny, które było rozczłonkowane. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze w piwnicy znaleźli ciało mężczyzny, które było pozbawione głowy oraz kończyn górnych. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wydziału kryminalnego, technik kryminalistyki, funkcjonariusze z laboratorium kryminalistycznego z Olsztyna oraz prokurator, który objął nadzór nad prowadzonym śledztwem.  Pracujący nad tą sprawą policjanci chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

W sobotę po przesłuchaniu, prokurator przedstawił mężczyźnie dwa zarzuty. Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz zarzut usiłowania zabójstwa kobiety. Tego samego dnia na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Kętrzynie aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 39-latkowi może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KWP Olsztyn /dk)

Film Aresztowany 39-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowanie zabójstwa

Opis filmu: Aresztowany 39-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowanie zabójstwa

Pobierz plik Aresztowany 39-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowanie zabójstwa (format mp4 - rozmiar 1.43 MB)

Powrót na górę strony