Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzionym autem staranowali bramę i ciągnęli ją po ulicy

Data publikacji 22.08.2016

Kozieniccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież opla. Kradziony pojazd staranował bramę, którą ciągnął później po ulicy. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

W minioną sobotę dyżurny kozienickiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży opla o wartości 45 tys. zł. Do zdarzenia miało dojść rano. Jak powiadomił właściciel pojazdu, przed zdarzeniem był na imprezie, gdzie nieświadomie pozostawił kluczyki do auta.

Jak ustalili policjanci, 23-latek wykorzystał ten fakt i zabrał kluczyki. Następnie wspólnie z 21-letnim kolegą przeskoczyli przez ogrodzenie na jednym z osiedlowych parkingów i ukradli pojazd. Jeden z podejrzanych wykazał się dużą desperacją, ponieważ mężczyźni nie mogli się wydostać autem z ogrodzonego i zamkniętego parkingu. Opel staranował bramę, którą kilkaset metrów ciągnął po ulicy.

Szybkie i skuteczne działania kozienickich policjantów doprowadziły do rozpoznania na zabezpieczonym monitoringu podejrzewanych o kradzież i ich zatrzymania. Odzyskany został również skradziony pojazd. Teraz mężczyźni za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / ms)

Film Kradzionym autem staranowali bramę i ciągnęli ją po ulicy

Pobierz plik Kradzionym autem staranowali bramę i ciągnęli ją po ulicy (format mp4 - rozmiar 2.32 MB)

Powrót na górę strony