Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali samochód o wartości 70 tys. złotych

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, ustalonemu i zatrzymanemu przez policjantów z powiatu bolesławieckiego, a podejrzanemu o kradzież samochodu o wartości 70 tys. złotych na szkodę obywatela Francji. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto, które czeka już na swojego właściciela. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

Policjanci z Komisariatu w Kruszynie, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Podejrzany, to 37 letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, sprawca 11 sierpnia 2016 r. z jednego z parkingów przyległych do stacji paliw na terenie powiatu bolesławieckiego, ukradł samochód marki Renault. Wartość pojazdu to 70 tys. złotych. Pokrzywdzonym był obywatel Francji.

Policjanci ustalili osobę podejrzewaną o tę kradzież. Po zatrzymaniu podejrzanego, funkcjonariusze odnaleźli też skradziony pojazd, który w tej chwili czeka już na swojego właściciela na parkingu policyjnym.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Teraz za włamanie do pojazdu i jego kradzież grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

(KWP Wrocław / zw)

  • Policjanci odzyskali samochód o wartości 70 tys. złotych
  • Policjanci odzyskali samochód o wartości 70 tys. złotych
Powrót na górę strony