Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli 32-letniego mężczyznę

Data publikacji 07.09.2016

Kilkunastu policjantów poszukiwało młodego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Po niespełna godzinie penetracji terenów leśnych desperat został odnaleziony. Leżał na skraju lasu. Był kompletnie pijany. Po konsultacji lekarskiej trafił do wytrzeźwienia.

Wczoraj (6 września 2016 r.) po godz.15, puławscy policjanci otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który próbuje popełnić samobójstwo. Jak ustalili mundurowi tego samego dnia zdesperowany 32-latek, mieszkaniec gm. Żyrzyn usiłował popełnić samobójstwo. Wówczas został uratowany przez rodzinę. Po tamtym incydencie uciekł w kierunku lasu skąd poinformował, że ponowi próbę samobójczą. Do akcji skierowanych zostało kilkunastu policjantów z Kurowa oraz Puław.

Po niespełna godzinie poszukiwań w kompleksie leśnym został odnaleziony mężczyzna przypominający rysopisem poszukiwanego. 32-latek kompletnie pijany leżał na skraju lasu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że poszukiwany mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po konsultacji lekarskiej został przewieziony do komendy aby wytrzeźwiał. Kiedy wytrzeźwieje trafi w ręce specjalistów.

(KWP w Lublinie / pz)

Powrót na górę strony