Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wprowadzali do obrotu podrobione dyski twarde

Data publikacji 16.09.2016

Chełmscy policjanci zatrzymali troje obywateli Ukrainy w wieku 26 i 38 lat. Osoby te korzystając z portali internetowych wprowadzały do obrotu dyski twarde oznaczone podrobionym znakiem towarowym znanego producenta. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilka tysięcy dysków, naklejek i opakowań elektrostatycznych. Dzisiaj wszyscy troje zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Policjanci z  wydziału do walki z przestępczością gospodarczą chełmskiej komendy na podstawie informacji przekazanych przez funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej w Lublinie, przeszukali pomieszczenia wynajmowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 2 tysiące dysków twardych różnej wielkości i parametrów, ponad 1700 sztuk naklejek oznaczonych zastrzeżonymi znakami towarowymi znanej firmy, ponad 3 tysiące opakowań elektrostatycznych oraz zgrzewarkę.

W związku z tą sprawą zatrzymano troje obywateli Ukrainy w wieku 26 i 38 lat. Jak ustalili funkcjonariusze, osoby te korzystając z portali internetowych wprowadzały do obrotu dyski twarde oznaczone podrobionym znakiem towarowym znanego producenta dysków.

Dzisiaj, 16.09.br., wszyscy troje zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

(KWP w Lublinie / mw)

  • zabezpieczone dyski
  • zabezpieczone dyski
  • zabezpieczone dyski

Film Wprowadzali do obrotu podrobione dyski twarde

Pobierz plik Wprowadzali do obrotu podrobione dyski twarde (format mp4 - rozmiar 10.41 MB)

Powrót na górę strony