Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namysłowscy policjanci odnaleźli 83-latka

Data publikacji 16.09.2016

Po kilku godzinach prowadzonych działań policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę. Do akcji włączyła się również Opolska Grupa Poszukiwawcza z Bielic. O zaginięciu 83-latka funkcjonariuszy powiadomił zaniepokojony sołtys Dąbrówki Dolnej. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, jego życiu nic już nie zagraża.

Wczoraj tuż po północy, namysłowscy policjanci odnaleźli zaginionego 83-latka. Jak ustalili mundurowi, mieszkaniec gminy Pokój ostatni raz widziany był w godzinach popołudniowych, kiedy odjechał rowerem w kierunku pobliskiego lasu. Informacja o zaginionym natychmiast trafiła do wszystkich policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania. Działania prowadzone były na terenie całej gminy Pokój. Do akcji włączyła się też Opolska Grupa Poszukiwawcza z Bielic. Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, do których mógł się udać zaginiony 83-latek.

Po 3-godzinnych prowadzonych działaniach policjanci zauważyli w oddalonej o kilkanaście kilometrów miejscowości samotnego mężczyznę. Jego rysopis odpowiadał 83-latkowi. Mężczyzna był wychłodzony i niespokojny. Funkcjonariusze wezwali zespół pogotowia ratunkowego, który przewiózł poszukiwanego do pobliskiego szpitala, gdzie udzielona została mu niezbędna pomoc medyczna.

(KWP w Opolu / kp)

 

Powrót na górę strony