Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wesele z kradzieżą w tle

Data publikacji 21.09.2016

Nietypowy finał miało sobotnie przyjęcie weselne, w trakcie którego ktoś ukradł nowożeńcom otrzymaną od gości gotówkę. Sprawca ukradł około 20 tys. zł. z zaparkowanego pod lokalem samochodu. Bialscy policjanci, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że kradzieży dokonała 29-latka, która była jednym z gości weselnych. Kobieta już usłyszała zarzuty i przyznała się do winy.

Do tej nietypowej kradzieży doszło w minioną sobotę podczas odbywającego się przyjęcia weselnego. W trakcie trwania imprezy nowożeńcy zorientowali się, ze z ich zaparkowanego przed lokalem samochodu w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęły pieniądze otrzymane od gości weselnych. W sumie łupem złodzieja padło znajdujące się w teczce około 20 tys. zł.

Zawiadomienie o przestępstwie zostało złożone  w niedzielę. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Ku zdziwieniu młodej pary, w kręgu podejrzeń mundurowych znalazło się kilkoro gości weselnych. Policjanci ustalili osoby, które mogły mieć dostęp do auta.

Jak się okazało, wśród wytypowanych osób znalazł się faktyczny sprawca kradzieży. Okazała się nim 29-letnia mieszkanka powiatu bialskiego. Wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży co najmniej dwudziestu tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do winy.  

Obecnie trwają czynności, zmierzające do odzyskania skradzionej gotówki.

(KWP w Lublinie / ms)

Powrót na górę strony