Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

39-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany

Data publikacji 25.09.2016

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 53-letniej kobiety. Zatrzymali 5 osób, mogących mieć związek z ta sprawą. Zarzuty usłyszał 39-latek, który jak wynika z dotychczasowych ustaleń zadał nożem śmiertelny cios. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Zdarzenie miało miejsce 23 września 2016 roku na osiedlu Armii Krajowej w Łowiczu. Dyżurny łowickiej policji został powiadomiony o leżącej na chodniku, zakrwawionej kobiecie około godziny 22.30 i natychmiast podjął działania. Na miejsce skierował pogotowie ratunkowe oraz patrol policji, który zabezpieczył miejsce zdarzenia. Obecny był prokurator, pod nadzorem którego policjanci wykonali czynności. Lekarz stwierdził zgon.

Policjanci ustalili, że jest to 53-letnia kobieta, bez stałego miejsca zameldowania. Funkcjonariusze na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Policjanci dotarli do jednego z mieszkań na tym osiedlu, w którym zatrzymali pięć osób, mogących mieć związek ze sprawą.

Na podstawie zebranego do tej pory materiału dowodowego, zarzut zabójstwa usłyszał 39-letni mieszkaniec Łowicza, który najprawdopodobniej nożem kuchennym zadał śmiertelny cios. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

(KWP w Łodzi / ms)

Powrót na górę strony