Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie zatrzymał dwóch agresywnych napastników

Data publikacji 27.09.2016

Policjant z V komisariatu Policji w Krakowie wracając po służbie zatrzymał dwóch agresywnych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili innego mężczyznę. Sprawcy zostali zatrzymani.

Było już po godzinie 23.00, policjant wracając po służbie do domu w rejonie przystanku tramwajowego zauważył trzech mężczyzn. Osoby głośno ze sobą rozmawiały, nagle dwóch z nich zaczęło być agresywnych.

Mężczyźni głośno wyzywali pokrzywdzonego i doszło do szarpaniny, podczas której mężczyźni zaczęli bić trzeciego z nich. Policjant natychmiast ruszył na pomoc bitemu mężczyźnie, dodatkowo powiadomił o zdarzeniu dyżurnego policji. Udało mu się rozdzielić mężczyzn i doprowadzić do zapewnienia bezpieczeństwa pokrzywdzonemu, który był bity przez napastników.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia patrolu policji, dwaj mężczyźni atakujący zostali zatrzymani. To mieszkańcy Krakowa w wieku 21 i 27 lat. Pokrzywdzony 48-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia, jaki był powód agresji i ataku skierowanego na pokrzywdzonego w zajściu mężczyznę.

Gdyby nie szybka interwencja policjanta mogłoby dojść do tragedii.

KWP Kraków / ig

Powrót na górę strony