Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie zatrzymał podejrzanego o kradzież roweru

Data publikacji 28.09.2016

Mieszkaniec Lubina pozostawił na chwilę swój rower bez opieki na jednym z osiedli. Kiedy wrócił po jednoślad, już go tam nie było. Dyżurny po przyjęciu zgłoszenia informację wraz z opisem utraconego mienia przekazał wszystkim policjantom będącym w służbie. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie zauważył młodego mężczyznę na skradzionym jednośladzie i zatrzymał podejrzanego. Odzyskany rower został już przekazany pokrzywdzonemu.

Mieszkaniec Lubina jechał swoim rowerem po mieście. Postanowił na chwilę pozostawić swój jednoślad na jednym z osiedli. Gdy wrócił po rower, aby ruszyć w dalszą drogę stwierdził, że został mu on skradziony. Mężczyzna o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego lubińskiej policji. Funkcjonariusz informację z opisem skradzionego roweru przekazał wszystkim policjantom będącym w tym dniu na służbie.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie na jednej ze stacji zauważył młodego mężczyznę na rowerze. Jednoślad, którym się poruszał odpowiadał opisowi skradzionego pojazdu. Policjant zatrzymał podejrzanego. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Lubina. Skradziony rower przekazano już właścicielowi.

Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych podobnych zdarzeń.

KWP Wrocław / ig

Powrót na górę strony