Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony odnaleziony... w magazynie z alkoholem

Data publikacji 03.10.2016

Kolbuszowscy policjanci poszukiwali zaginionego mężczyzny. Okazało się, że ukrywał się w magazynie z alkoholem, do którego włamał się w poniedziałek. Przez te pięć dni pił i spał w magazynie. W piątek zauważył go pracownik. W chwili odnalezienia miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.

W piątek rano do kolbuszowskiej jednostki wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 49-letniego mężczyzny. Zaginiony ostatni raz był widziany w poniedziałek. Po dwóch godzinach poszukiwań, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w magazynie z alkoholem jednej z kolbuszowskich firm, został znaleziony kompletnie pijany mężczyzna. 

Na miejscu okazało się, że jest to poszukiwany 49-latek. Policjanci ustalili, że mężczyzna po wyjęciu szyby w oknie, wszedł do magazynu i za skrzynkami z alkoholem urządził sobie posłanie. Na zmianę śpiąc i pijąc, spędził tam pięć dni. Spowodowane przez włamywacza straty oszacowano na kwotę około 260 złotych. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.

Odnaleziony mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(KWP w Rzeszowie / ms)

Powrót na górę strony