Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież telefonu zarejestrowana w oku kamery

Data publikacji 15.10.2016

Lubelscy Policjanci poszukują kobiety, której wizerunek nagrany został przez kamerę monitoringu jednego ze sklepów. Nagranie pochodzi z 31 sierpnia bieżącego roku z galerii handlowej przy ul. Witosa. Ktokolwiek rozpoznaje kobietę proszony jest o kontakt z komisariatem VII mieszczącym się przy ul. Wyżynnej w Lublinie. Informacje można przekazywać także anonimowo dzwoniąc pod numer 997.

Obserwują zapis z kamer, na początku nic nie wzbudza podejrzeń. Kobieta z  dzieckiem spaceruje między sklepowymi alejkami.   Jak typowa klientka ogląda aparaty telefoniczne.

W pewnym momencie widać jak bierze do ręki jeden z telefonów, odłącza przewód zabezpieczający a po chwili bierze drugi model i  pokazuje  go  dziecku.  W tym samym czasie  zakrywa odłączony  przez  nią wcześniej od zabezpieczeń sklepowych telefon. Nakrywa go  swoją komórką i odchodzi z miejsca kradzieży. Wartość skradzionego aparatu oszacowana została na kwotę blisko 550 zł.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z VII komisariatu KMP w Lublinie. Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejąca na nagraniu kobietę prosimy o kontakt z Policją.

Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Lublin / ar

Film Kradzież telefonu zarejestrowana w oku kamery

Opis filmu: Kradzież telefonu

Pobierz plik Kradzież telefonu zarejestrowana w oku kamery (format mp4 - rozmiar 12.97 MB)

Powrót na górę strony