Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

350 zarzutów za dilerkę i handel „lewymi” używkami

Data publikacji 19.10.2016

Prawie 350 zarzutów usłyszał mężczyzna, który zajmował się handlem narkotykami oraz „lewymi” używkami. Praca dąbrowskich policjantów nad sprawą pozwoliła na zatrzymanie 38-latka na gorącym uczynku sprzedaży środków odurzających. Dąbrowianin w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki, papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Sprawa w dalszym ciągu jest rozwojowa.

Do zatrzymania mieszkańca Dąbrowy Górniczej doszło w minioną sobotę (15.10) w jednym z mieszkań przy ul. Kościuszki. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku sprzedaży środków odurzających.

Długotrwała praca dąbrowskich śledczych nad tą sprawą doprowadziła do przedstawienia zatrzymanemu prawie 350 zarzutów za handel narkotykami oraz „lewymi” używkami. Policjanci w mieszkaniu i garażu 38-latka zabezpieczyli ponad 70 gramów narkotyków różnego rodzaju oraz papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Prokurator wobec mężczyzny zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Sprawę policjanci traktują dalej jako rozwojową.

KWP w Katowicach / ig

  • Zatrzymany
  • Zatrzymany
  • Zatrzymany

Opis filmu: 350 zarzutów za dilerkę i handel „lewymi” używkami

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.45 MB)

Powrót na górę strony