Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W czasie wolnym od służby zatrzymał wandala

Data publikacji 31.10.2016

Policjant z puławskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał młodego mężczyznę. 28-latek ukradł antenę CB oraz zniszczył 4 inne pojazdy. Sprawca urywał lusterka, wycieraczki oraz anteny w zaparkowanych autach. Trwa szacowanie szkód przez pokrzywdzonych. 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (31 października) w nocy puławski policjant, będąc w dniu wolnym od służby zauważył, jak młody mężczyzna kradnie antenę z zaparkowanej toyoty. Miało to miejsce w Puławach na ul. Grota Roweckiego. Zanim powiadomił dyżurnego sam zatrzymał sprawcę.

Po wylegitymowaniu okazał się nim 28-letni mieszkaniec Puław. W trakcie czynności policjanci ujawnili, że zatrzymany zniszczył jeszcze 4 inne zaparkowane pojazdy. Sprawca urywał w nich lusterka, wycieraczki i anteny. Mundurowi powiadomili już pokrzywdzonych, którzy obecnie szacują straty.

28-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 1,3 promila alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Lublinie / ig

Powrót na górę strony