Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawców napadu na bar

Data publikacji 03.11.2016

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód w Radomiu prowadzi śledztwo w spawie napadu na bar Radomiu. W toku podjętych czynności zabezpieczono nagranie z wizerunkiem sprawców.

W niedzielę 18 września br. ok. godz. 5 do lokalu mieszczącego się w Radomiu przy ul. Traugutta 42, weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich zamówił danie. Po otrzymaniu zamówienia drugi z mężczyzn zaczął ubliżać osobom prowadzącym bar. Mężczyzna zamachnął się również pięścią w stronę personelu. Po około 20 minutach obaj mężczyźni ponownie wbiegli do lokalu, trzymając w ręku kosze na śmieci, którymi zaczęli rzucać.

Jeden z mężczyzn, który wcześniej zamówił posiłek, uderzył pięścią w szklaną witrynę lodówki. Po tym mężczyźni wybiegli z lokalu. Ponadto podczas zdarzenia widoczny był trzeci mężczyzna, który rzucił butelką w witrynę lokalu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KWP zs. w Radomiu na nr tel. 48 345 36 57 lub 997. Informacje można przekazywać anonimowo.

KWP zs. w Radomiu / ig

  • Poszukiwany jeden z trzech sprawców napadu na bar
  • Poszukiwany jeden z trzech sprawców napadu na bar
  • Poszukiwany jeden z trzech sprawców napadu na bar
Powrót na górę strony