Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzieci za wspaniałą postawę godną naśladowania

Data publikacji 03.11.2016

Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk spotkał się z dziećmi, które znalazły teczkę ze dużą sumą pieniędzy i bez wahania całą gotówkę przekazały Policji. Podczas uroczystości zorganizowanej w szkole, Komendant Miejski pogratulował kilkulatkom wspanialej postawy obywatelskiej i zachowania godnego naśladowania.

Dziś (3 listopada) w Szkole Podstawowej nr 65 w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk pogratulował szóstce dzieci wzorowej postawy obywatelskiej.

Miesiąc temu - podczas zabawy na os. Kosmonautów w Poznaniu, dzieci odnalazły teczkę z pieniędzmi i bez zawahania postanowili przekazać ją policjantom. W torbie wśród dokumentów znajdował się dowód rejestracyjny pojazdu, dzięki któremu ustalono właściciela zguby.

Mł. insp. Maciej Nestoruk zwracając się do dzieci podkreślił, że ich zachowanie zasługuje na słowa najwyższego uznania, ponieważ mimo młodego wieku wiedzieli jak w danej sytuacji postąpić. Komendant zwrócił się także do rodziców oraz dyrekcji szkoły obecnych na spotkaniu. Podziękował im za trud włożony w wychowanie dzieci oraz przekazane wartości. Z rąk szefa poznańskich policjantów dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

KWP w Poznaniu / ig

  • Podziękowania dla dzieci za wspaniałą postawę godną naśladowania
  • Podziękowania dla dzieci za wspaniałą postawę godną naśladowania
  • Podziękowania dla dzieci za wspaniałą postawę godną naśladowania
Powrót na górę strony