Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowana dzięki natychmiastowej reakcji Policji

Data publikacji 06.11.2016

Zambrowscy funkcjonariusze dzięki czujności sąsiadów podjęli działania i zapobiegli tragedii w jednym z osiedlowych mieszkań, gdzie samotnie mieszkająca starsza kobieta doznała urazu lewej nogi oraz miednicy.

W miniony piątek, we wczesnych godzinach rannych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został powiadomiony, że w jednym z mieszkań na osiedlu słychać uderzenia o grzejnik jakimś przedmiotem. Czujni sąsiedzi wytypowali, że niepokojące odgłosy dochodzą z mieszkania, które zajmowane jest przez samotną 75-latkę. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

Mundurowi podczas interwencji ustalili, że jedna z sąsiadek posiada klucze do tego mieszkania. Po wejściu do środka okazało się, że na podłodze w kuchni leży właścicielka. Kobieta nie była w stanie podnieść się o własnych siłach, uskarżała się przy tym na ból lewej nogi i okolic miednicy. Dzięki czujności sąsiadów oraz reakcji zambrowskiej Policji - seniorka w ostatniej chwili trafiła do szpitala, pod opiekę lekarzy.

KWP w Białymstoku / ar

Powrót na górę strony