Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groźny przestępca wrócił za kraty

Data publikacji 08.11.2016

Kryminalni z Aleksandrowa zatrzymali groźnego przestępcę poszukiwanego przez Prokuraturę Okręgową w Opolu. Mężczyzna został skazany za zabójstwo i odbywał karę w więzieniu, ale gdy w ubiegłym roku wyszedł na przepustkę, już tam nie wrócił. Teraz ponownie ogląda świat zza krat.

Kryminalni z Aleksandrowa ustalili, że na terenie Ciechocinka może przebywać groźny przestępca. 43-latek został w 1995 roku skazany za zabójstwo kobiety, u której wynajmował pokój. Dostał wtedy 25 lat więzienia. W 2015 roku, pomimo tego, iż do końca odsiadki zostało mu niespełna 5 lat, postanowił sam "zwolnić się" z więzienia. Mężczyzna wyszedł na 3-godzinną przepustkę i już z niej nie wrócił.

Od tej pory szukała go Prokuratura Rejonowa w Opolu. Informacja o poszukiwanym trafiła również do aleksandrowskich kryminalnych.

Okazało się, że poszukiwany wynajmuje pokój w jednym z domów w Ciechocinku. W miniony piątek (4.11.16) wpadł w zasadzkę na ulicy Bema w Ciechocinku. Dzięki aleksandrowskim policjantom poszukiwany trafił za kraty.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Powrót na górę strony